Strefa projektanta

Zapraszamy do współpracy

Firma EL-Piast Sp. z o.o. jako producent elementów automatyki obiektowej, a zarazem kompletnych rozwiązań systemowych wspierających budownictwo kubaturowe zaprasza do współpracy.

W ramach wsparcia projektowego wykonujemy szereg czynności wspomagających proces inwestycyjny począwszy od działań projektowych polegających na:

przygotowaniu koncepcyjnych schematów układów sterowania pod konkretny obiekt, włącznie ze strukturą BMS

ZOBACZ PRZYKŁADOWY KONCEPCYJNY SCHEMAT UKŁADU STEROWANIA ZE STRUKTURĄ BMS

przygotowaniu koncepcyjnych opisów układów sterowania pod konkretny obiekt

ZOBACZ PRZYKŁADOWY KONCEPCYJNY OPIS UKŁADU STEROWANIA

wsparciu merytorycznym w obrębie przygotowania dokumentacji projektowej prezentacji koncepcyjnych rozwiązań dla inwestora / generalnego wykonawcy

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ PREZENTACJĘ KONCEPCYJNYCH ROZWIĄZAŃ


Szczególnie ciekawymi rozwiązaniami są systemy ELP-Room Service do zarządzania pomieszczeniami o zróżnicowanej charakterystyce energetycznej jak pokoje hotelowe, sale konferencyjne, pokoje biurowe. System ELP-Hospital wyposażony w panele dotykowe z 7” oraz 4,3” calowymi wyświetlaczami przeznaczony do stosowania na salach operacyjnych, pomieszczeniach czystych z IP44 oraz atestem higienicznym, jak również szereg innych gotowych rozwiązań do sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, regulatorami VAV itd.

Dodatkowym atutem dla projektantów przy współpracy z nami są umowy partnerskie, na podstawie których jasno określamy warunki współpracy. W celu otrzymania draftu umowy patnerskiej zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza rejestracyjnego.


Oświadczam, że zapoznałam/łem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Spółkę EL-Piast Sp. z o.o. oraz, że je zrozumiałam/łem i wyrażam na nie zgodę.


Zgłoszenie zostało wysłaneStrefa projektanta

Zapraszamy do współpracy

Copyright © 2021 EL-Piast Sp. z o.o. ǀ Kontakt