DZIAŁALNOŚĆ

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Firma EL-Piast Sp. z o.o. jest polskim przedsięwzięciem, bez obcego kapitału. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń automatyki, elektroniki i sterowania. Wprowadzamy nowe rozwiązania, utrzymując światowe standardy. Dzięki własnemu zapleczu konstrukcyjno – badawczemu jesteśmy w stanie opracować i wdrożyć niemalże każdy rodzaj sterowania i automatyki składający się z elementów dużej jak i małej mocy. Oprócz własnego działu rozwoju, EL-Piast współpracuje również z Instytutem Elektrotechniki w Gdańsku i Politechniką Wrocławską.

Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w produkcji seryjnej, jak i w zakresie wykonawstwa systemów jednostkowych – niestandardowych. Całościowe spojrzenie na produkt począwszy od kalkulacji kosztów elementów, poprzez architekturę dostosowaną do skali produkcji, a skończywszy na logistyce produkcyjnej i zaopatrzeniowej, pozwala nam sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom stawianym przez Klientów. Naczelną zasadą, która cechuje naszą działalność jest dbałość o ciągły rozwój oferowanych produktów. Praktycznym wyrazem takiego podejścia są innowacje techniczne proponowane naszym Odbiorcom będącym już użytkownikami systemów sterowania naszej produkcji.

Działalność naszej formy zgodna jest z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

PODEJMIEMY KAŻDE WYZWANIE

Copyright © 2021 EL-Piast Sp. z o.o. ǀ Kontakt