Elektronika

PROJEKTOWANIE I PROGRAMOWANIE


PROJEKTOWANIE


Dział Rozwoju Elektroniki i Oprogramowania posiada bogate doświadczenie w projektowaniu wielowarstwowych obwodów elektronicznych z uwzględnieniem wymogów kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Stawiamy na jakość wykonania przy minimalizacji kosztów już na wczesnym etapie całego procesu.

Nasza praca skoncentrowana jest szczególnie na układach analogowo-cyfrowych. Urządzenia tworzone w naszym dziale znajdują zastosowanie w układach automatyki przemysłowej, domowej jak również w urządzeniach użytku powszechnego.
PROGRAMOWANIE


Wykwalifikowany zespół programistów wprowadza w życie oczekiwania naszych Klientów. Budujemy oprogramowanie niskopoziomowe dla 8-bitowych i 32-bitowych mikrokontrolerów RISC, ARM w językach programowania: asembler, C.

Mikrokontrolery stanowią serce większości naszych urządzeń elektronicznych takich jak sterowniki dedykowane, PLC, moduły komunikacyjne i wejść/wyjść. Do zarządzania i konfiguracji naszych urządzeń elektronicznych wytwarzamy oprogramowanie wysokopoziomowe dla komputerów PC oraz urządzeń przenośnych z systemami Android czy Windows Mobile.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w dziedzinie oprogramowania. Rezultaty naszej pracy są wysoce konkurencyjne na tle produktów liderów w branży software. W naszej pracy jesteśmy otwarci na sugestie Partnerów i Klientów dzięki czemu tworzymy rozwiązania o wysokim stopniu niezawodności, jak również charakteryzujące się przyjaznym procesem użytkowania.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

PODEJMIEMY KAŻDE WYZWANIE

Copyright © 2021 EL-Piast Sp. z o.o. ǀ Kontakt