el-piast
Szukaj

O nas

EL-Piast Sp. z o.o.

Automatyka, Elektronika, Sterowanie, Systemy BMS

O nas

Firma EL-Piast Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym producentem szerokiej gamy urządzeń automatyki przemysłowej, elektroniki oraz sterowania. Wyróżnia nas solidność, precyzja oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają najwyższą jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo szafy sterownicze, rozdzielnice, sterowniki PLC, panele HMI, moduły rozszerzeń, czujniki temperatury oraz szereg innych urządzeń do zastosowań w systemach automatyki wentylacji i klimatyzacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

AUTOMATYKA

Zajmujemy się doborem, produkcją oraz montażem automatyki systemów wentylacyjnych. Zajmujemy się również prefabrykacją wszelkiego rodzaju szaf sterowniczych i elektrycznych. Prefabrykowane przez nas rozdzielnice stosowane są w różnych gałęziach przemysłu. Posiadamy rozbudowaną produkcję seryjną i dział prefabrykacji jednostkowej.

STEROWNIKI

Jesteśmy producentem w pełni swobodnie programowalnych sterowników PLC głównie dla branży wentylacji i klimatyzacji. Nasze rozwiązania z powodzeniem konkurują z produktami największych graczy na rynku. Naszym celem jest promocja polskiej myśli technologicznej i w pełni polskiego produktu. Nasze motto to: Polskie - znaczy równie dobre a często nawet lepsze!

ELEKTRONIKA

Elektronika to nasza pasja. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu wielowarstwowych obwodów elektronicznych. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w dziedzinie oprogramowania. Nasz wykwalifikowany zespół programistów jest w stanie wprowadzić w życie praktycznie każdy projekt zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

O NAS
zakres usług

OFERUJEMY STANDRDOWE ORAZ NIESTANDARDOWE
ROZWIĄZANIA

Zgodnie z zapotrzebwaniem naszych Klienów

small_c_popup.png

Dowiaduj się pierwszy o Nowościach!

Zapisz Się do Newslettera