el-piast
Szukaj

Systemy BMS

SYSTEMY BMS

BUILDING MANAGMENT SYSTEM (BMS)

CENTRALNE ZARZĄDZANIE I KONTROLA PROCESÓW

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem, integracją  i wdrażaniem systemów BMS. Systemy BMS opieramy na stale rozwijanym przez nas oprogramowaniu. Nie wymaga ono żadnych opłat licencyjnych, więc realizacja usługi wizualizacji wiąże się jedynie z jednostkowym kosztem jej wykonania i wdrożenia.

HISTORIA

Główną zaletą zastosowania systemu BMS jest pełna historia stanów. Taki zestaw danych poddany analizie, może dostarczyć wiele informacji na temat pracy poszczególnych systemów. Każdy punkt, bądź też zbiór punktów możemy wyświetlić na wykresie, wyliczyć wartości statystyczne (minimum, maximum, średnia i inne)

INTEGRACJA

Zarządzanie budynkiem sprowadza się do integracji urządzeń wielu branż takich jak wentylacja, klimatyzacja, węzły ciepła i chłodu, zużycie mediów, elektryka, oświetlenie, czy systemy pożarowe.Oprócz automatyki opartej o sterowniki EL-Piast, mamy możliwość integracji urządzeń innych producentów w protokołach BACnet, Modbus i innych.

WIZUALIZACJA

Tworzone przez nas systemy BMS charakteryzują się atrakcyjną graficznie, lecz zarazem przejrzystą i intuicyjną formą. W zależności od potrzeb i wymagań Klienta możemy oprzeć interfejs na bazie prostych schematów, jak i zaawansowanych grafik 3D, ze sterowaniem dostosowanym pod dotykowe urządzenia przenośne.

ALARMY

Najważniejszą korzyścią płynącą ze stosowania BMS jest szybka diagnoza awarii i usterek. Każdy alarm występujący na zintegrowanym urządzeniu jest przekazywany użytkownikom w formie powiadomień z rozróżnieniem klasy alarmu oraz opisem. Alarm występujący w systemie wymaga potwierdzenia, a informacja o tym kto i kiedy tego dokonał jest również logowana w historii.

RAPORTY

Automatyczne raporty to narzędzie do wyodrębnienia ściśle określonych statystyk w zadanym przez nas okresie czasu. Raporty można uzależnić od czasu, od występowania konkretnych zdarzeń, a oprócz publikacji możemy również wysyłać je automatycznie przez e-mail. Zestawienia generowane są w formacie HTML lub CSV (Excel) przystosowanym do wydruku.

WSPARCIE

Każdy z naszych systemów BMS w porozumieniu z Klientem podłączony jest do sieci Internet. Umożliwia nam to stały podgląd pracy systemu i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości podjęcie błyskawicznej reakcji. Dzięki zdalnemu połączeniu oprogramowanie wizualizacji może być również aktualizowane do nowszych wersji.

OFERTA

Jeśli chcesz się przekonać o głównej zalecie naszego systemu – cenie – wyślij zapytanie ofertowe oferty@el-piast.com . Możemy wycenić i wykonać zarówno sam system wizualizacji, jak i również kompletny system automatyki wraz ze sterownikami, sterownicami i elementami automatyki obiektowej.

UŻYTKOWNICY

BMS jest zarządzany przez wielu użytkowników ( sprecyzowany zakres dostępu). Obsługa występuje przez przeglądarkę internetową. System umożliwia również generowanie automatycznych powiadomień i raportów.

SKALOWALNOŚĆ

Systemy BMS aplikują się w budynkach przemysłowych oraz małcyh nowoczesnych budynkach. Opcjonalne jest rozbudowywanie systemu W zależności od wymagań nasz system możemy wdrożyć na bezpiecznym, niezawodnym, dedykowanym serwerze, jak i również w przypadku budżetowych systemów – zwykłym komputerze klasy PC.

CZYSTE POWIETRZE

small_c_popup.png

Dowiaduj się pierwszy o Nowościach!

Zapisz Się do Newslettera